Güzellik Önerileri

Yanık Saçlara Ne İyi Gelir ve Tedavisi

Yanık Saçlara Ne İyi Gelir ve Tedavisi

Saç yanıkları özellikle sık sık saçlarını boyatan ve evde bilinçsiz bir şekilde maşa yapan bayanların en büyük sorunları arasında yer almaktadır. Yanık saçlara ne iyi gelir ve tedavisi sorusunun birçok kişi tarafından sıklıkla soruluyor olması bizleri yanık saç tedavisi hakkında araştırma yapmaya sevk etmiş durumda. Yanık saç nasıl düzelir diye merak ediyorsanız makalemizden bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saç yanmasına ne iyi gelir konusunda çok sayıda kişinde mesaj almaktayız. Problemlerinize kalıcı çözüm bulmak için bu konuya sorulan bir soru üzerinden cevap vermek istiyoruz.

Bayansitesi.net Takipçi Sorusu: Evde maşa yaparken saçlarımı aşırı derecede yaktım ve saçlarım berbat olmuş durumda. Saçlarımı kısa sürede eski haline getirmek istiyorum. Yanık saç tedavisi nasıl yapılır bu konu hakkında bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle geçmiş olsun. Siz sorana kadar yanık saçın tedavisi hakkında net bir bilgiye sahip değildik. Kısa bir araştırmanın ardından yanık saça nelerin iyi geldiği hakkında bir şeyler bulduk umarım ki sizde faydasını görürsünüz. Piyasada halen satılmakta olan Dove’un lacivert şampuanı saç yanıklarına iyi geliyormuş. Ayrıca saçınıza ilave destek yapmak için badem yağı sürünüz. Haricen piyasada birçok saç bakım kremi bulunmakta bilindik bir markanın saç bakım kremini alarak kullanınız. Kısa süre sonunda saçlarınızın hemen uzadığına şahit olacaksınız.

Not: Sizde bizlere soru sormak ve o konu hakkında araştırma yapıp yazı hazırlamamızı istiyorsanız, bizimle sayfamızda bulunan iletişim bölümünden sorularınızı bize yollayabilirsiniz. İletişim sayfasına gitmek için tıklayınız.

yanık saçlara ne iyi gelir ve tedavisi

Yanmış saçlar birçoğumuzun ciddi sorunları arasında yer alıyor. Etrafımızda yer alan kişiler özellikle badem yağı ve yumurtanın beyazını karıştırarak saçlarına sürdüklerini bu sayede kısa zaman içerisinde saçlarının eski sağlığına kavuştuğunu dile getirmektedir. Günümüz tıp dünyasında yer alan ürünlerden derman bulmadıysanız yumurta beyazı ve badem yağı karışımını kesinlikle demenizi tavsiye ederiz.

Sevgili okurlarımız, Yanık saçlara ne iyi gelir ve tedavisi, yanmış saçlar ve saç yanmasına ne iyi gelir ile ilgili makalemizi okudunuz. Bunlar dışında, yanmış saçlara bakım, yanmış saçlara serum ve yanmış saçlara çözüm başlıkları hakkında bilgi almak için google da arama yapabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Yanık Saçlara Ne İyi Gelir ve Tedavisi
    Bu makaleyi okuduktan sonra saçıma aktardan aldığım badem yağı sürmeye başladım ve harika geldi. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu