Güzellik Önerileri

Ağda Sonrası Oluşan Sivilcelere Ne iyi Gelir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu ağda yapmaktır ancak ağda sonrasında çıkan sivilceler başımızın belası olabilmektedir. Ağda sonrası oluşan sivilcelere ne iyi gelir derseniz bu sorunuza vereceğimiz birçok cevabın olduğunu bilmenizi isteriz.

Kadınların düzenli bir şekilde icra ettiği ağda bazen kendilerini fazlaca zor bir evreye sokabiliyor. Ağda sonrasında meydana gelen akneler kadınlar tarafınca oldukça acı bir konum vaziyetine gelmektedir. Bu vaziyetten kurtulmak için muhtelif yollara başvurulsa da meydana gelen aknelerin iyileşmesi uzun sürmekte ve meydana gelen lekelerin de gözlemlenmesi hanımefendiler tarafınca hiç hoş karşılanmamaktadır.

Akneler kadınlar için genel problemlerin başlangıcında yer almaktadır ve bilhassa ağda yapımı sonrasında aknelerin husule gelmesi ve derinin hassas hale gelmesi rastlanan bir problem olarak tam önümüze çıkmaktadır. Ağda yapıldıktan sonrasında aknelerin meydana gelmesini önüne geçmek için birtakım önlemlerin alınması gereklidir ve alınacak sıradan önlemlerle aknelerin meydana gelmesini minimum düzeye indirmeniz olasıdır ve ağda yapıldıktan sonrasında ortaya belirecek olan akneleri önüne geçmek için soğuk kompres yapabilirsiniz. Bununla beraber ağda yapıldıktan sonrasında pamuklu ve bolca giysiler giymenin beraberinde oldukça terlemediğiniz bir problem oluşmayacağını bilmenizi isteriz.

Ağda yapmadan evvel peeling tesiri yer alan beden şampuanıyla ağda yapacağınız bölgeyi adamakıllı paklayın ve cansız hücrelerden bu bölgeyi temizlemeye uğraşın. Bunu yapmak için havluyu da tüketebilirsiniz. Havluyu ıslatın ve ağda yapacağınız kesimi adamakıllı temizleyin. Solgun hücrelerden kurtulun ve deri satıhında yer alan yağı temizlemeye özen gösterin. Bununla beraber ağda yapmadan evvel antimikrobiyel muhtevalı losyonları da tüketebilirsiniz.

Ağda akabinde meydana gelen aknelerin önüne geçmek için sivilceleri sıkmaya çabalamayın ve elinizle oynamayın. Çünkü aknelerin yer aldığı yerde yer alan tüy kökleri mikrop kapmaya oldukça uygundur ve sivilceyle oynandığı vakit daha fazla fena olmaktadır. Ağda yapıldıktan sonrasında peeling tesiri yer alan gövde şampuanıyla ağda yapılan bölgeleri oldukça bastırmamak koşuluyla yıkayın. Bunları yapmanız durumunda ağda sonrası oluşan sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

 

Fatih

Merhaba ben Fatih. Birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sizler için hazırlıyorum. Sizde eviniz için en uygun olan dekorasyon fikrini evinize uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu