Rüyada Şehit Mezarlığı Görmek

Bayanlar, rüyada şehit, şehit mezarlığı, şehit ile ilgili konular görmek ne anlama geliyor bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki yazımızı okumalısınız. Bakalım rüyada görülen şehit mezarlığı neye işaret ve hangi anlamları taşıyor.

Bir kucuk erkek cocugu var arkama saklanıyor karsida da adamlar var beni tehtit ediyorlar ordan cekil o cocugu öldürecez diyorlar ben onu koruyodum bir ara onunden cekildim cocuga ates ettiler cocuk vuruldu öldü orda dondum kaldım sonra bagırdım tam adamın üstüne atlıyodum adam banada ates etti yere yığıldım kaldım sonra tekrar uyandım kursun izlerim sızlıyordu dikisler vardı üzerimde kıbleye döndüm ALLAHIM ŞEHİT OLDUM SANA COK SÜKÜR DEDİM dua ettim.

Rüyada şehit görmek rüya yorumu:Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir.

Rüyada bir şehit gördüyseniz veya kendiriz şehit olduysanız, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada şehit gördüyseniz veya kendiniz şehit olduysanız, bu, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamındadır.

 


Rüyada Şehit Mezarlığı Görmek makalesi Ana Sayfa, Burçlar ve Rüya Tabirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Rüyada Şehit Mezarlığı Görmek” için 1 yorum

  1. aysun diyor ki:

    anlamı çıkmadı ki

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.