Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

rüyada küs olduğun biriyle konuşmak dertleşmek görmek…

Ailenizde biriyle, eşinizle veya dostunuzla herhangi bir nedenden dolayı küslük yaşadınız ve bunun verdiği vicdan azabıyla uyudunuz. Bu vicdan azabı sizi rüyanızda yakaladı ve küs olduğunuz kişi ile rüyada konuşma gerçekleştirdiniz. Bu görüşme ne anlama geliyor diye merak ederken, sitemize geldiniz. Peki rüyada küs olduğunuz birini görmek ne anlama geliyor? Gelin bunu hep birlikte öğrenelim.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.

Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Etiketler:

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak makalesi Ana Sayfa, Kadınlar kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak” için 4 yorum

 1. Esra diyor ki:

  Ben küs olduğum arkadaşıma karşı biraz vicdan azabı çekiyordum ve hep onu düşüyordum.İç hesaplaşma yani.Bu sabah rüyamda o küs olduğum arkadaşımla barışmıştık ve konuşuyorduk çok mutluyduk.Ben şimdi o arkadaşımla barışmak istiyorum.Fakat diğer arkadaşım bana cok kızacak.Onu bırakıp gittiğim için.Küs olduğum arkadaşımla nasıl barışabilirim?Ne olur yardımcı olun!

 2. Cansu diyor ki:

  Ben rüyamda çok eskiden kavga ettiğim ve hiç sevmediğim bir kızı gördüm bu bana ağlayarak dertlerini anlatıyodu bir servisteydik sonra bende ona sarıldım yani hiç konuşmazken barıştık sonrada indi ilk defa onu rüyamda ağlarken gördüm bu neye işaret lütfeeeeeeennn yazınn <3 <3

 3. ece diyor ki:

  Ben sevdiğim çocukla kavga ettim ve konuşmuyoruz yüzüne dahi bakmıyorum ama onun dışında iki kişiylede konuşmuyorum hatta onlarla kavga ettim ama rüyamda onların benimle hiç bir şey olmamış gibi konuştuğunu gördüm hangi tabiri dikkate almalıyım anlamadım?

 4. ibrahim diyor ki:

  Esra aynıkaderi paylaşıyoruz bende barışmak istiyorum ama arkadaşlarımın tepkisinden kokuorum..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.