Rüyada hamile kadın görmek

Bayanlar, rüyada hamile bir kadın görmek ne anlama geliyor bilmek istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okumalısınız. Buyrun hep beraber rüyada hamile kadın görmenin ne anlama geldiğini öğrenelim.

Rüyada kadının hamile olması görevlerini yaptığına delalet eder. Hamile kadın mal, izzet ve övgüye işa­rettir.

Rüyada adamın hamile olduğunu görmesi, insanlardan sakladığı büyük bir sıkıntısı olduğuna işaret eder. Rüyada kadın olsun erkek olsun hamilelik, dünya açısından ziyadeliğe, hamile kadın üzüntü, keder ve gizli işlere, hamile erkek âlim için ilminin artmasına, imalatçı için başka birinin bilmediği bir şeyi icat etmeye delalet eder. Bazende erkeğin hamile olması üzüntü, keder ve düşmanlığa, bazen aşka ve susuzluğa, bazen kadın ve erkekleri bir mekânda toplayan kimseye, ya da yanlış yerlerde ziraat yapmaya ya da evine hırsız girmesine, ya da evinde bir şey gizlediğine, ya da sahibinden sakladığı bir eşyayı çaldığına delalet eder.

Rüyada erkeğin hamile olması, iple kendisini boğmaya, ya da kendisini zehirlemeye, üstün gördüğü yabancı kimselerin yanında defn edilmesine, rüya sahibinin yalancı olduğuna, bozuk inancını gizlediğine delalet edebilir.
Bekâr kızın rüyada hamile olduğunu görmesi, kendisi sebebi ile aile­sine bir üzüntü geleceğine, oturdukları yerde yangın ya da hırsızlık gibi kötü bir olay olacağına, rüya sahibine cin musallat olacağına, ya da kendi­sine uygun olmayan çeyiz hazırlanmasına, ya da kendisinin dengi olmayan birisi ile evlenip düğünden önce bekâretini gidereceğine delalet eder.
Kısır kadının ya da dişi olmayan hayvanların hamile olması, senenin kıtlığına ve bereketsizliğine, fitnecinin çokluğuna ve hırsızlar tarafından ulaşacak serlere delalet eder. Dişi olmayan hayvanın vahşi ya da sakat bir hayvan doğurması, üzerinden gidecek şerre ve üzüntüye ve doğurduğu yerde korku ve kedere delalet eder.

Rüyada hanımının hamile olması, dünya malından gelecek hayırlara delalet eder. İhtiyar kadının hamileliği ise fitneye işarettir. Zira silah depo­suna işarettir.

Bir tabire göre ise hamile kadın, çalışmaktan sonra boş kalmaya, ku­raklıktan sonra berekete delalet eder.

Kocası olmayan kadının ya da kızın hamile olması evleneceklerine işa­ret eder.


Rüyada hamile kadın görmek makalesi Ana Sayfa, Burçlar ve Rüya Tabirleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.