Kireçlenmeye bitkisel çözüm

Belli bir yaştan sonra özellikle hareketsiz işlerde çalışan insanlarda görülen kireçlenme hastalığını bitkisel kürlerle yenmeniz mümkün. Sizler için kireçlenmeye iyi gelen bitkileri bu yazımızda sunuyoruz. Hepinize sağlıklı günler dileriz…

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kireçlenmeye karşı kurutulmuş olgun çınar yaprağı kürünü öneriyor.

Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye karşı Çınar yaprağı kürü :

Hazırlanışı: Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içine 1.5 yemek kaşığı kurutularak ufalanmış olgun çınar yaprağı koyarak 1 dakika (daha fazla değil) kaynattıktan sonra ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün .

Uygulanışı: Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında aç karnına 1 bardak, Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında aç karnına 1 bardak için.

Bu uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara verin. Tekrar 15 gün daha uygulayın.

Dikkat: Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır. ve aç karnına içilmelidir.

Şikayetlere göre dönem dönem tekrarlanabilir.

İbrahim Saraçoğlu’na tşk ediyor ve bu hastalığa sahip olan kişilere büyük geçmiş olsun diliyoruz.


Kireçlenmeye bitkisel çözüm makalesi Ana Sayfa, Genel Sağlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Kireçlenmeye bitkisel çözüm” için 2 yorum

  1. ibrahim özmen diyor ki:

    hocam merhaba size bir sorum olacaktı baba mın sağ kalçasında çok kireçlenme var biz ameliyat yaptırmak istemiyoruz yaşı 84 sizne diyorsunuz hocam

  2. Whisper diyor ki:

    Sevgili İbrahim bey, böyle durumlar sadece tahmin edilerek cevaplanacak tarzda durumlar değildir. Benim size tavsiyem en yakın zamanda babanızı uzman bir hekime götürmeniz. Yapacağı testler sonucunda doğru kararı verecektir.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.