Derya baykal örgü modelleri

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda Derya Baykal’ın kitabında bulunan birkaç örgü modelini sizlerle paylaşacağız. Umarım beğenirsiniz…

derya-baykal1

derya-baykal2

derya-baykal3

derya-baykal4

derya-baykal7
derya-baykal5


Derya baykal örgü modelleri makalesi Ana Sayfa, Örgü Dikiş Nakış kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Derya baykal örgü modelleri” için 4 yorum

 1. zehra yener diyor ki:

  Derya hanım mükemmel program yapıyorsunuz.Sizi düzenli bir şekilde izliyorum.Kendimde evimde perde aksesuarları yapıyorum.Boncuk ve elişiyle ilgilenmeyi çok seviyorum bu nedenle sizin programınız tam benlik çok çok teşekkür ederim.

 2. melike diyor ki:

  23/04/2010 tarihinde çocuklar için şal modelleri yayınlarmısınız lütfen yayaınlayın anneme ördüreceğim de o yüzden yayınlarsanız sevinirim kalbi kırmayın lütfen bide selam gönderirmisiniz sizi boş kaldığım zamanlar izliyorum programınızı çok beğeniyorum selem yollarken izmitteki melike okana selamlarımı yolluyorum dermisiniz?

 3. Whisper diyor ki:

  Merhaba melike hanım;

  Sitemizde yayımlanan örgü modellerinin Derya hanımla bir ilgisi yoktur. Sadece Derya hanımın anlatımı olan örgü modellerinden başlığımızı bir araya getirdik. O yüzden üzülerek belirtmek isterim ki Derya hanımın bu isteğinize cevap verebileceğini sanmıyorum.

 4. Julide diyor ki:

  Ben Derya Baykal’in orgu kitabini almak istiyorum. Annem icin. Ben Amerika’da oturuyorum nasil kitabi alabilirim ? lutfen bana yazarmisiniz?
  tesekkurler
  Julide

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.